Літній відпочинок та міні-паломництво спільноти Віднови у Святому Дусі

Майже цілий рік спільнота Віднови у Святому Дусі “Преображення” збиралася на літній відпочинок. Були і сподівання – відвідати нові незнайомі місця і сумніви – як буде з карантином, чи не стане неочікуванно щось на перешкоді… На жаль, не всі змогли прийняти участь у спільному віїзді спільноти, який відбувся з 21 червня по 2 липня 2021 року. Та духовний і телефоний зв’зок обидві частинки спільноти підтримували між собою впродовж всієї подорожі.

Залишаться у спогадах прогулянки вулицями столиці України, відвідини Кам’янець-Подільскього, Чернівців і Вінниці. Та найсильніші враження були від походів в гори! Неймовірна краса Карпат зачаровувала погляди. Подолання труднощів підйомів та спусків, невеличкі пригоди, перемоги над собою були того варті – чарівну красу Карпат неможливо передати словами, вона варта того, щоб кожен хоча б раз в житті побачив її.

В своїх мандрівках спільнота також відвідувала католиціки храми посвячені Діві Марії та навіть пощастило бути на Євхаристії в Санктуарії на честь святого Йосифа у Гнівані. Підкріплюючись щоденно Словом Божим та Святим Причастям, мандрівники мали змогу переживати Євхаристії не тільки в Санктуаріях, катедрах чи капличках, а навіть під відкритим Карпатським небом!

Велика вдячнісь всім хто приймав наших подорожуючих, та особлива подяка Богові за духовного керівника спільноти – брата Адама Врубель OFM Cap.

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net