Колядування у Кам’янському

12 січня парафіяни нашої парафії вирушили на колядування вулицями Кам’янського. Вела їх гарна різдвяна зірка. Дорогою зайшли в супермаркт, де були доброзичливо прийняті персоналом і покупцями.

Віз скрипить, сніг іде,
Йде сніжок на землю!
Їдуть швидко Три Царі
Та везуть дари!
Гей, колядка, коляда!

Так голосно лунав спів в великому супермаркеті м. Кам’янське у супроводі гітари (Віка Гоцерідзе) та веселі дзвони дзвіночків у руках малечі. Дуже зосереджений був Ярик – це його перший виступ перед великою публікою. А троє дівчаток на початку сором’язливо ховались одна за одну, що однак не заважало їм співати разом з дорослими, адже всі ці колядки вони вивчили в костелі.

Та не менше хвилювались колядники зі спільноти Віднови у Святому Дусі. Таке колядування для них було вперше! У спільноти є багаторічна традиція співати колядки під час Різдвяного періоду. Вона була започаткована ще від самого народження спільноти і підтримувалась братом Адамом Врубель OFMCap, який понад 10 років поспіль був духовним наставником спільноти.

Узгодив все з настоятелем парафії братом Владиславом Гмирко OFMCap та отримав благословення брата Володимира Процько OFMCap наші колядувальники, на чолі з лідером спільноти, зі звіздарем, вирушили колядувати вулицями міста. Коли у фойє одного із супермаркетів залунали колядки почали зупинятися покупці, стояли працівники, осторонь зібрались охоронці… байдужих людей не було! На обличчях присутніх з1являлися посмішки, дехто робив фотографії, а малеча пританцьовувала. І коли пролунав останній акорд колядок, у відповідь на заклик ” Христос народився!”, пролунало – “Славімо Його!” Працівники магазину, проводжаючи колядників, запросили завітали знов. А потім ще гучніше колядки залунали біля іншого продовольчого магазину. І знову байдужих не було!

Натхнені Святим Духом наші колядувальники, з якими цього разу був брат Володимир, через кілька днів вдруге вийшли на вулиці міста щоб і далі радувати та піднімати настрій перехожим. Теплі слова та посмішки на втомлених обличчях були найкращою нагородою для кожного.

Співаючи колядки також проголошували Добру Новину про Божого Сина, що прийшов на землю!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net