Карантин COVID-19

Всі питання пов’язані з карантином, служіння хворим (сповідь та Святе Причастя) вирішуємо з настоятелем братом Адамом, тел. 067 140 53 21.

На час карантину

 

1.  Згідно з декретом єпископа отця Павла Гончарук від 21 березня 2020 року до відкликання в усіх Храмах Харківсько-Запорізької Дієцезії Святі Меси звершувати без участі вірних.

Служба Божа щоденно з понеділка по неділю буде відправлятися о 18:00 в каплиці монастиря. Запрошуємо духовно єднатися зі священиком і духовно приймали Святе Причастя. Євхаристію можна також переживати при допомозі Радіо Марія та Телебачення Віковічного Слова (EWTN) чи інших інтернет ресурсах. Посилання на інтернет сторінки можна отримати у брата Адама та брата Павла

2.  Єпископат Римо-Католицької Церкви України розробив рекомендації для душпастирів на час карантину. Всі вірні мають звільнення від обов’язку брати участь у недільній Службі Божій. Відсутність на Євхаристії не є важким гріхом.

3.   Католицька Церква заохочує кожного до щоденної молитви про припинення поширення епідемії коронавірусу. Єпископат України закликає до щоденної молитви Розарію о 19.30 год. В тому ж часі відбуватиметься трансляція молитви святого Розарія перед виставленим Пресвятим Таїнством в  Радіо Марія та Телебаченні Віковічного Слова (EWTN).

4.  Під час Великого Посту запрошуємо  в п’ятницю до молитви  та пережити Хресну Дорогу в дому. Хресна Дорога – в Храмі (без участі вірян) буде кожної п’ятниці о 17:20. Після Хресної Дороги Служба Божа на 18:00 (без участі вірян). Хто молився на Хресній Дорозі може отримати повний відпуст.

5.  Папа Франциск дав можливість отримати повний відпуст за певних умов можуть отримати:

* уражені коронавірусом, що перебувають на карантині;

* медичний персонал, родичі та всі ті, хто опікується враженими вірусом;

* віряни, які жертвують певну молитву в намірах припинення епідемії, за хворих, за померлих під час пандемії.

Повний відпуст надається вірним, якщо «з душею, вільною від будь-якого гріха, через засоби комунікації духовно єднатимуться з відправою Святої Меси, проказуванням Розарію, побожною практикою Хресної Дороги чи іншими формами побожності, або якщо, принаймні, помоляться “Вірую”, “Отче наш”, з бажанням сповнити звичні умови (сповідь та причастя), як це стане можливим».

Повний відпуст можна отримати за себе або за померлу людину.

6.   На час карантину призупиняються катехези для дітей до Першого Причастя та для підлітків по суботах і неділях. Також на час карантину не будуть проходити заняття в Творчій Майстерні (Пізнавайлики, Творча Студія і іноземні мови).

7.  Всі питання пов’язані з карантином, служіння хворим (сповідь та Святе Причастя) вирішуємо з настоятелем братом Адамом, тел. 067 140 5321.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net