Канікули з Богом в Карпатах

З 18 по 31 липня група підлітків з нашої парафії, разом з братом Адамом та братом Леонідом, провела чудовий час на Закарпатті. Тема цьогорічних канікул з Богом була присвячена 100-річчю об’явлень Фатимської Божої Матері. 

Перші сім днів відпочинку супроводжувались походами в гори, часом на Службу Божу і особисту молитву, переглядом фільмів в комфортному будиночку, де вони оселились. А далі підлітків чекали сурові випробування проживання в наметах впродовж трьох днів. Смачні обіди приготуванні в казанку на відкритому вогнищу, Євхаристія просто неба, цікаві та корисні розмови зі священником; це також майже чорні язики від чорниці, і сум і сльози від несподівано зіпсованого взуття і чудове вирішення цієї проблеми із того, що було “під рукою” і багато, багато іншого пережили наші діти під час відпочинку. 

Майже щоденні походи в гори укріплювали не тільки фізично, але і розвивали витримку, вчили доброті і турботі про інших. Під час походів була підкорена найвища гора України – Говерла (2061 м). Також молодь піднялась на Петрос (2020 м) та Піп Іван Чорногірський (2028 м). Маршрут проходив через: Ясіню –  гора Шурева Буковина, Яблуницький та Вороненківський перевали, гори Буковина та Верх-Дебри – селище Лазещина. 

Маршрут Ясіня, який був обраний для завоювання гірних вершин, не самий легкий, та прекрасні краєвиди рідної України були нагородою.

Один день відпочинку провели в Яремчі, а в Неділю побували в костелі в Ворохті. В Чернівцях відвідали архитектурний ансамбль колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, який був побудовано на місці старого єпископського дома в 1864-1882 рр.. Завершили свою мандрівку в м. Косів, що розташоване на берегах річки Рибниці біля підніжжя Українських Карпат.

Дякуємо нашим спонсорам і добродіям, за можливість відпочинку наших парафіяльних дітей в Карпатах. Нехай Господь щедро винагородить доброчинцям, а Матінка Божа вкриває плащем Своїх молитов!

 

Більше фото у фотоальбомі

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net