Канікули з Богом для підлітків

Перший день з Богом, у вівторок, на підлітків чекала несподіванка – поїздка до Дніпра. День був насичений і багатий на різноманітні екскурсії, цікаві та пізнавальні, веселі та трохи сумні. В музеї “Машини часу” побачити машини звичайні та гоночні, мотоцикли та спец техніку минулого століття, трохи “зазирнути” у побут 50-60 років, прийняти участь у квесті “Молодий слідчий” – все це залишило багато позитивних вражень.

Невеличка прогулянка на Монастирський острів, а потім на оглядовий майданчик в парку Шевченка, та музею АТО – були приємною несподіванкою. В музеї АТО всі бажаючи могли не тільки доторкнутися до сумної історії сьогодення, а навіть спуститися в середину БТР. Побачили підлітки і самий найбільший прапор України.

На кінець подорожі – відвідини костелу святого Йосипа і повернення додому.

В четвер день з Богом був не менш насичений, але вже по-іншому. Трохи креативу та творчості щоб “розказати” про своє життя – чим живу, що для мене на сьогодні є важливим і головним. З цього почався другий день з Богом для підлітків. Історія Авраама та його випробування Богом, роздуми на Словом Божим під час медитації та адорація Ісуса в Пресвятих Дарах – змусили підлітків замислитися над своїми відношеннями з Богом, молодшими братиками та сестричками, з батьками …

Чекала на них також екскурсія до музею ДМК, де підлітки дізнались багато нового для себе про завод та історію міста.

І, звичайно, не обійшлося без смачного обіду від пані Тамари.

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net