Разом із Мойсеєм… Канікули з Богом. Бердянськ 2019.

Цьогорічні канікули з Богом для молодших школярів у Бердянську були присвячені Мойсею. Кожного дня крок по кроку, від народження до смерті, діти супроводжували Мойсея в його випробуваннях та послуху Богу. Перегляд фільму, обговорення, виготовлення посуду із глини, кущу що горів та не згорав, малювання через марлю, виготовлення павучків та равликів із пухнастого дроту – це все допомагало дітям закріпити знання та навчитися чогось нового.

Під час подорожі по життю Мойсея, одного вечора діти пережили Седер, а потім “вихід з Єгипту” – пізно увечері вирушили у невідомому напрямку за братом Адамом, який на той момент був Мойсеєм. Шлях привів всіх до моря … Та Господь вирішив ще залишити трохи дітей із батьками, то ж море не розступилось, як колись перед євреями. Але сама подорож у сутінках, нічне море доставили дітям багато позитивних емоцій і викликало різні запитання:

– А що скажуть НАМ батьки, коли ми НЕ повернемося додому?

– А що ми будемо їсти?

– А де ми будемо спати?

– А чому ми залишили свої речі?

– А чому море не розступилося перед нами?

Та багато інших.

Купання в морі, ігри та змагання, прогулянки по Бердянську, сувеніри для найближчих та найдорожчих, смаколики, морозиво та фрукти – це завжди багато позитиву і радощів для дітей.

Кожен ранок починався від Євхаристії, а закінчувався спільною молитвою і подякою Богові за прожитий день.

Щиро дякуємо усім доброчинцям, завдяки кому цей відпочинок та оздоровлення дітей стали можливими. Особлива подяка єпископу Станіславу Широкородюку та Fundacja Dzieło Miłosierdzia Bożego PORT

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net