Канікули з Богом – Бердянськ… 2018

Цього року діти з парафії св. Миколая, що впродовж року ходили на катехези, отримали чудову нагороду відпочити в харитативному таборі «Quо Vadis» від Карітас-Спес Бердянськ з 21 червня по 1 липня.

Кожен день був насиченим і мав свої особливості. Спортивні розваги, квести, під час яких діти могли проявити свою кмітливість, знання, творчі та спортивні здібності, а, найголовніше, вміння працювати в команді.

Веселі дискотеки під світломузику також допомагали об’єднанню дітей з різних міст. Найпопулярнішим і найулюбленішим був Королівський танець, в якому танцювали із задоволенням не тільки діти, а навіть священики і вихователі. Веселі були і вечори з іграми. Під час конкурсу талантів, де кожен, хто хотів прийняв участь, найбільше оплесків отримав Матвій Хорошун, який дивував присутніх різними фокусами.

Театральний вечір також відкрив багато талантів серед дітей. Було декілька номінацій: найкращий сценарій, найкращі костюми, найкраща декорація, тощо … Перемогу у номінації найкращі костюми отримала група, яка “вдягла” своїх акторів у костюми, що були виготовлені із “підручних матеріалів” – простирадла, рушники і т.і. Діти насправді проявили багато своїх талантів. Сценки, які вони обирали, були пов’язані із біблійними сюжетами. Тільки одна сценка, яка не пов’язана з біблійними  героями, була написана самими дітьми. Окрему нагороду отримала четвірка за найкраще акторське виконання ролі. Серед переможців була наша Катруся Морозова.

Дякуємо Богу за священиків, які були разом із нами під час відпочинку дітей. Завдяки ним ми мали змогу приймати участь у щоденній Євхаристії. Проповіді брата Адама та брата Марека були цікавими та корисними катехезами, під час яких діти дізнавались чогось нового, а деякі, навіть, могли отримати … смаколики.

Прогулянки по набережній, міні-фотосесії на згадку, сувеніри для рідних, що залишились вдома … Незабутня подорож піратським кораблем також залишиться серед приємних спогадів цього відпочинку…

Та, мабуть, найбільше емоцій діти мали під час відпочинку на березі моря, ігор та забав у самому морі. Тут слів забракне, щоб передати той захват, дитячу радість, коли хтось почав самостійно триматися на воді, хтось навчився плавати. А стрибки у воду … що може бути більш захопливим для дитини …

Дякуємо усім, хто забезпечив оздоровлення для наших дітей, усім добродіям. Fundację Dzieło Miłosierdzia Bożego PORT. Дякуємо Карітас-Спес Бердянськ за теплий прийом наших дітей на відпочинок.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net