Господь хоче щастя для нас всіх

Хочу розповісти про людей, яких Господь приводить до нас в костел на щоденні обіди. Їх багато і вони всі різні. Є і молоді люди, є і середнього та похилого віку. У кожного з них своя доля.

Дехто щиро розповідає про своє життя, а інші ще не можуть довірити свій біль стороннім.

Є такі, котрі приходять як в свій дім, але, на жаль, ще не як в Божий дім. Вони “потребують” до себе особливої уваги, медичної допомоги, одягу і т.і.

З однієї сторони, це нас дуже тішить, адже вони вважають, що якщо про них турбуються, то вони комусь потрібні. Але з іншого боку, на жаль, мало хто з них відкрив свої пораненні серця Богу!!!

Та не варто впадати у відчай! Адже Господь також бачив перед Собою людей, які прагнули любові і, звичайно ж, чуда. І вони не прийняли Спасителя. Та Ісус Христос був і завжди буде з нами!!!

Тому наше служіння, адже ми лише знаряддя в руках Господа, потрібне не тільки нашим “вбогим”, як ми з любов’ю їх називаємо, але передусім і нам самим. Тим, хто через Божу благодать пізнали як Господь прагне бути не лише спостерігачем, а також і співучасником нашого життя. Бог хоче щастя для нас всіх – “вбогих”.

 

Ці світлини зроблено під час Пасхальної трапези. Ці знедолені навіть боялися сісти за стіл вкритий білою скатертиною. “Ми брудні і не гідні сісти за такий стіл!” – казали вони. Та лише Господь знає хто буде достойним сидіти з Ним на бенкеті у Царстві Небеснім.

З любов’ю до усіх “вбогих”, Марина

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net