Дитячий фестиваль “Веселка”

Ми це зробили!!!

Ще до офіційного часу початку Дитячого фестивалю “Веселка” на території храму почали збиратись дітлахи з батьками, як парафіяни, так і гості. Фестиваль розпочався з привітання настоятеля парафії і виступу дитячого парафіяльного хору.

А далі … хто на майстер-класи, хто на змагання, хто на ярмарок чи до кульок, з яких виготовляли різноманітних звірів або квіточки, а хто і до кав’ярні “У капуцинів” за кавою чи чаєм і смаколиками, які були виготовлені із любов’ю парафіянами. Через деякий час дітей запросили до театру на прем’єру лялькової вистави.

 Безпрограшна лотерея “балувала” дітлахів несподіваними призами, а кожен учасник змагань отримував смаколики на свій вибір. Усі бажаючі могли також побалувати себе грою в настільний футбол та в дартс.

На закінчення фестивалю усіх присутніх чекав концерт, в якому прийняли участь наші гості із Карітасу греко-католицької парафії і розіграш головного призу – білетів до театру або кіно для усієї родини. Втомлені, але задоволені розходились після закінчення дітлахи і питали – а коли буде наступний Фестиваль?

Важко передати словами атмосферу свята, радості, яку кожен пережив під час цього свята, тому пропонуємо трохи світлин з першого дитячого фестивалю “Веселка” при парафії святого Миколая. 

 

Це чудове свято відбулось завдяки нашому настоятелю брату Адаму, при підтримці “Творчої Майстерні” при парафії святого Миколая і доброчинцям з парафії та Польщі.

Більше фото у фотольбомі

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net