ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Незвичайний в цьому році був Великий Піст. Карантин на COVID-19 змінив не тільки наше звичайне життя, а й дав багатьом по-новому, зовсім інакше пережити Трідіум Пасхальний. Молитовні зустрічі двічі на день – Коронка до Божого Милосердя і Розарій, адорація Ісуса в Пресвятих Дарах, участь в Літургії у Великий Четвер та Страсну П’ятницю через Skype, підготували до більш глибшого занурення в страждання та смерть Ісуса. Вігілія Пасхальна зібрала онлайн багато парафіян в костелі. Ті, хто не мав можливості долучитися через Skype, були на телефонному зв’язку з тими, хто був присутній онлайн.

Неймовірні, несамовиті пережитя цьогорічної Пасхи як для наших братів капуцинів, так і для парафіян. Знаходячись фізично далеко на відстані один від одного, навіть з Польщі та Німеччини, ми одночасно були разом, брали безпосередню участь в Євхаристії, читали літургійні тексти та співали псалми.

Дякуємо, Тобі Господи, за цю можливість разом пережити Пасхальне Тридення та Вігілію! Дякуємо нашим братам, особливо настоятелю парафії брату Адаму, за відкриті серця і турботу за парафіян. Нехай наш добрий Отець щедро винагородить вас, брат Адам, брат Павло та брат Леонід, за ваше служіння і жертовність!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Долучайтеся до нас на молитовні зустрічі онлайн в Skype.  

Парафіяни парафії Святого Миколая м. Кам’янське

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net