Царице миру, молись за нас!

“Царице миру, молись за нас!” – сьогодні благають мільйони сердець українців, разом з тим,усвідомлюючи, що кожне серце потребує щирого покаяння та навернення.до Господа. Кожен з нас сьогодні, переживаючи час війни, має нагоду зазирнути в глибину свого серця і задати собі питання: “Яким воно сьогодні є? Які гріхи я чиню ? Чи щиро я визнаю свої власні гріхи, чи тільки зосередився на засудженні, а може навіть і ненависті до ворога, який сьогодні чинить зло на нашій землі?
У намірі підготовки свого серця до особливої та важливої події для України – Присвячення Святійшим Отцем Франциском України та Росії Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії, з 24 на 25 березня, зібрались наші парафіяни на спільну молитву – нічне чування,заносячи щирі молитви за відшкодування наших власних гріхів та гріхів всьоголюдства, за навернення народів України та Росії!
“Матінко наша Небесна. випроси нам у Свого Сина благодать миру, щирого покаяння та навернення!”
У єдності з нашим Папою Франциском, 25 березня в нашому храмі разом із парафіянами ми посвятили Україну, Росію та весь світ Пречистій Матері Марії. Чину посвячення Марії світу передувало нічнуке чування.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net