“…Бо я голодував, і ви дали мені їсти…”

“Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли…” (Мт 25, 35)

По різному можна ставитися до безхатченків та убогих. Можна нехтувати ними, мовляв – самі винні. А можна бачити знедолених очима Милосердного Бога. Саме так Господь дав побачити убогих настоятелю нашої парафії брату Адаму і ось вже четвертий рік ці нещасні знедолені отримують щоденно на «Кухні святого Антонія для убогих», окрім неділі, раз на день гарячу їжу, час від часу потрібний їм одяг чи першу медичну допомогу.

Вже з досвіду знаємо що найважчий час для цих нужденних наступає з приходом холодної пори року і саме в цю пору вони найбільше потребують допомоги та підтримки. Ми не маємо ще таких умов щоб вони могли приймати їжу в теплому приміщені, трохи відігрітися (частина з них не має свого житла, живуть в підвалах чи сараях), проте робимо все можливе, щоб тарілки гарячого супу та кружки гарячого чаю вистачило на всіх.

Для декого це є єдина можливість щоб повернутися до нормального життя, знову знайти роботу, повернутися в родину і … через деякий час прийти до настоятеля і подякувати за таку вчасну підтримку в найтрудніший період свого життя.

Та це було б неможливе без наших доброчинців причетних до цієї справи. Ми надалі потребуємо фінансової та матеріальної (продукти харчування, медикаменти, тощо) допомоги.

Нехай Господь винагородить кожного і благословить зі всією Своєю щедрістю!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net