Тридіум Пасхальний

“Христос Воскрес!” – це Радісна Новина, яку не може затьмарити навіть війна. Дякуючи Господу, наша парафія мала можливість святкувати Пасхальне Тридення – пережити в храмі цей благодатний час.

Тридіум Пасхальний розпочинає Великий Четвер, коли єднаючись із всією Церквою дякуємо Богу за Священні Таїнства – Євхаристію, яку Господь встановив під час Тайної Вечері та Таїнство Священства. Дякуємо Богу за наших священників – настоятеля брата Адама Врубель та вікарія брата Павла Лясоцкого, за їх віддане служіння в нашій парафії. Молимось за них, просячи, щоб Господь обдарував всіма необхідними благодатями, укріпив у вірі, надії та любові!

Обряд омиваня ніг, здійснений під час Євхаристії на спомин того, що Ісус зробив під час Тайної Вечері апостолам, нагадує про близьку присутність Господа в нашому житті, його незбагненну любов до нас та спонукає любити свого ближнього. служити йому, наслідуючи Христа.

Страсну П’ятницю, цей особливий день, єдиний в Літургійному році, коли в Церкві не відправляється Євхаристія, адже в цей день Ісус звершив свою найвищу жертву любові в повноті, парафіяни розпочали Хресною дорогою. Це час, коли прямуючи від стояння до стояння та слухаючи роздуми про страждання Христа, маємо можливість зануритись в глибину свого серця, поміркувати над своми переживаннями та відчуттями, замислитись, особливо в цей важкий час війни чи намагаюсь я бути подібним до Христа.

Центром Літургії в Страсну П’ятницю є Хрест. Стаючи на коліна перед Хрестом, дякуємо Господу за Його найвищу жертву любові, яку Він склав за кожного з нас.

Пасхальну Вігілію, на яку зібрались раніше, ніж щороку, враховуючи обставини воєнного часу, пережили з радістю та вдячністю Господу. Урочистий спів “Слава во вишніх Богу!”, радісне “Алілуя!”, пасхальні пісні у виконанні хору впроваджували в переживання цієї величної і надзвичайної ночі.

Провідь настоятеля брата Адама дала можливість замислитись кожному чи я приймаю в повноті Воскреслого Ісуса Христа до свого серця і живу цією Доброю Новиною, повністю Йому довіряючи і на Нього покладаючись в цей тяжкий час випробувань, які принесла війна, чи я й надалі занурюсь у засудження, неприйняття, злість та шукаю в світі підтримки і порятунку?

Адже “Христос Воскрес!” – і це та Радісна Новина, яка дає надію, яка укріплює віру, яка зміцнює любов! Це наше свіло, це наше життя, це наша перемога!

“Христос Воскрес! Воістинно Воскрес!”

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net