115 річниця консекрації нашого Храму

З дня освячення Кам’янського костелу Святого Миколая пройшло 115 років. Для Бога – це ніщо. Для Вселенської Церкви – мить. Для костелу – ще не вік. Для людини – практично вічність.

Сьогодні в неділю 4 жовтня, в Урочистість святого Франциска Ассізького, диякона, засновника Трьох Орденів, парафія святого Миколая Кам’янського святкувала Урочистість з нагоди 115 річниці консекрації нашого храму.

 

 

Євхаристію очолив помічник Харківсько-Запорізької Дієцезії, єпископ отець Ян Собіло.  В своєму зверненню до парафіян та гостей, єпископ закликав наслідувати святих, особливо Святого Франциска з Ассізу, вчитися смиренню і покорі. А в цьому нам завжди допомагають наші ангели охоронці та наші святі покровителі.

Після закінчення Євхаристії, всі присутні діти отримали особливе благословення з рук отця єпископа. За благословенням підходили і парафіяни – не так часто ми можемо бачити в стінах нашого костелу дорогого гостя – отця єпископа.

Продовженням свята стала вистава “Історія Кам’янського костелу святого Миколая в особах”. Атмосфера створена улюбленою мелодією багатьох кам’янчан минулого століття “Kiedy ranne wstaja, zorze” перенесла присутніх у парк Народної Аудиторії села Кам’янського у 1905 рік, де вони стали не тільки глядачами, а і співучасниками подій. Будівництво та розквіт парафії, страшні часи комунізму, закритий і перебудований храм, відродження парафіяльної спільноти і відбудова костелу… На екрані один за другим зміняються слайди, з’являються незнайомі і знайомі обличчя, серед яких хтось вже у Господа, а дехто є присутній в храмі. 

Віра та сила молитви не дала більшовикам знищити храм. І сьогодні завдяки тим, хто роками молився про повернення костелу католикам, ми можемо зустрічатися в костелі, брати участь у Євхаристії та прославляти Господа в Його неймовірній доброті та любові!

Нехай Боже благословення залишається з усіма вами!

 

P.S. більше фотографій у фотоальбомі.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net