Щотижневі парафіяльні оголошення

ІV неділя Великоднього періоду – Неділя Доброго Пастиря,
рік Б

22.04.2018

Неділя Доброго Пастиря

ХРИСТОС  ВОСКРЕС!

1.  Дякуємо спілку поляків за прибирання храму і душпастирської частини. На наступну неділю просимо про це служіння Третій Францисканський Орден Світських і парафіян, які не належать до жодної спільноти.

2.  Сьогодні, 22 квітня – Всесвітній День Молитов про Покликання.

3.  Завтра, у понеділок 23 квітня – розпочинається Тиждень молитов про покликання до священства та чернецтва.

4.  На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

  • понеділок, 22 квітня – спомин св. Юрія, мученика та св. Альберта (Войцеха), єпископа і мученика;
  • вівторок, 23 квітня – спомин св. Фелікса Зігмарінгенського, пресвітера і мученика;
  • середа, 25 квітня – свято Святого Марка, євангеліста;
  • субота, 28 квітня – спомин св. Петра Шанеля, пресвітера і мученика та св. Людовика Марії Гріньйон Де Монфор, пресвітера.

5.  Сьогодні збираємо пожертви призначені на потреби Духовної Семінарії. Пожертви можна скласти в скриньку при виході з храму.

6.  Ми надалі продовжуємо годувати убогих і потребуємо вашої підтримки. Записатися на чергування роздачі обідів для убогих можна в захристії  після Євхаристії. Обід роздаємо кожного дня окрім неділі, приходити потрібно за 20 хвилин раніше, тобто на 12:40. Також надалі збираємо пожертви (фінансові та матеріальні), кошик стоїть біля фігури Святого Антонія за стіною.

7.  Неокатехуменальні спільноти з нашої парафії запрошують на євангелізаційні зустрічі, які проходять під гаслом «Велика Місія на 10000 майданів світу». Ці зустрічі будуть проходити по 13 травня кожної Неділі на площі Калнишевського. Початок о 15:00.

8.  В нашій парафії розпочалися катехези Благовіщеня, на які щиро запрошуємо усіх парафіян, а також ваших рідних та знайомих. Катехези відбуваються кожного вівторка і п’ятниці. Початок о 18:30.

9.  Запрошуємо до театру Ляльок "Бруд" на нову виставу "Вбити дракона".

РОЗКЛАД ВИСТАВ:
~~~~~~~~~~~~~~
Середа - 18:00
П'ятниця- 17:30
Субота- 16:00
Неділя- 11:30

Дорогі брати та сестри

Господня слава явилася нам і надалі завжди являтиметься нам аж до Його повернення. У ритмах та з бігом часу ми знову згадуємо та переживаємо таїни нашого спасіння. Центром усього літургійного року є Пасхальне Тридення, розіп'ятого, похованого і воскреслого Господа Ісуса Христа, яке завершиться Пасхою у неділю 27 березня.

Кожна неділя вважається Пасхою тижня, у ній свята Церква постійно наново переживає цю велику подію, коли Христос переміг гріх і смерть. Із Пасхи випромінюють усі інші святі дні:

Попільна Середа, початок Великого Посту – 14 лютого;

Воскресіння Господнє – 1 квітня;

Вознесіння Господнє – 10 травня;

Зішестя Святого Духа – 20 травня;

Перша неділя Адвенту – 2 грудня.

В усі свята Пресвятої Богородиці, святих Апостолів, святих та у Спомин Всіх Вірних Померлих Церква, подорожуюча на землі, також проголошує Пасху свого Господа. Тому Ісусу Христу, який був, який є і який прийде, Господу часу та історії, нехай лине невпинна слава навіки вічні.