ХХVІІІ Неділя звичайна,

рік В

13.10.2019

 

1. Дякуємо спільноті поляків за приготування храму до сьогоднішнього святкування Неділі та прибирання душпастирської частини. На наступну неділю просимо про це служіння Третій Францисканський Орден та парафіян.

2. На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

− вівторок, 15 жовтня – спомин святої Терези від Ісуса, діви і Вчителя Церкви;
− четвер, 17 жовтня – спомин святого Ігнатія Антіохійського, єпископа й мученика;
− п’ятниця, 18 жовтня – свято святого Луки, Євангеліста, покровителя лікарів.

3. Жовтень місяць в Католицькій Церкві присвячено Діві Марії і молитві на Розарію. Щиро запрошуємо всіх до спільної молитви на Розарію перед Пресвятими Дарам кожного дня за півгодини перед Євхаристією.

4.  Запрошуємо дітей прийняти участь у конкурсі на власноруч виготовлений розарій із природних матеріалів, біжутерії, ґудзиків, тощо. Розарій необхідно здати до 27 жовтня Ірині Савенко або Вікторії Гоцирідзе. На розарій прикріпити бирку з ім’ям та прізвищем дитини. За підсумками конкурсу переможці отримають пам’ятні призи.

5.  Ми надалі продовжуємо годувати убогих і потребуємо вашої підтримки. Обід роздаємо кожного дня окрім неділі о 13:00. Якщо хтось бажає долучитися до діл милосердя і послужити убогим, запрошуємо приходити на роздачу обідів за 20 хвилин раніше, тобто на 12:40. Також надалі збираємо пожертви та продукти харчування, кошик стоїть біля фігури Святого Антонія. Щиро дякуємо всім добродіям за будь яку допомогу.

6. На наступному тижні будемо збирати пожертви на потребу місій Церкви

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2018 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.snicola.net