Щотижневі парафіяльні оголошення

ІІ Неділя звичайного періоду,
рік Б

 

14.01.2018

1.  Дякуємо І і ІІІ неокатехуменальним спільнотам за прибирання душпастирської частини і підготовки храму до сьогоднішнього святкування Неділі. На наступну неділю просимо про це служіння ІІ неокатехуменальну спільноту.

2.  На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

  • вівторок, 16 січня – спомин св. Берарда, пресвітера, і сподвижників, мучеників;
  • середа, 17 січня – спомин св. Антонія, абата
  • субота, 20 січня – спомин св. Фабіана, папи та св. Себастіана.

3.  В нашій парафіяльній крамниці можна придбати свічки, наш парафіяльний календар та календар-записник на 2018 рік і ще багато християнських цікавинок. Крамниця працює кожну Неділю після Служби Божої.

4.  Записатися на коляду можна в захристії. Необхідно вказати:

  • домашню адресу і район міста;
  • контактний телефон та контактну особу;
  • бажаний день душпастирського візиту. Це не означає що священик приїде саме в цей день, але ваші побажання будуть узгоджуватися із можливостями душпастирів.

5.  Ляльковий театр «Бруд» запрошує на різдвяну виставу «В очікувані чуда».

5.  По п’ятницях запрошуємо до парафіяльного кафе о 18:00 на катехетичні зустрічі.

6.  Кухня для убогих потребує вашої допомоги. Записатися на чергування можна після Служби в захристії. Обід роздаємо о 13:00, приходити потрібно за 20 хвилин раніше, тобто на 12:40. Запрошуємо також долучатись до діл милосердя. Кошик для продуктів, речей і пожертв знаходиться біля фігури святого Антонія.

 

Дорогі брати та сестри

 

Господня слава явилася нам і надалі завжди являтиметься нам аж до Його повернення. У ритмах та з бігом часу ми знову згадуємо та переживаємо таїни нашого спасіння. Центром усього літургійного року є Пасхальне Тридення, розіп'ятого, похованого і воскреслого Господа Ісуса Христа, яке завершиться Пасхою у неділю 27 березня.

Кожна неділя вважається Пасхою тижня, у ній свята Церква постійно наново переживає цю велику подію, коли Христос переміг гріх і смерть. Із Пасхи випромінюють усі інші святі дні:

Попільна Середа, початок Великого Посту – 14 лютого;

Воскресіння Господнє – 1 квітня;

Вознесіння Господнє – 10 травня;

Зішестя Святого Духа – 20 травня;

перша неділя Адвенту – 2 грудня.

В усі свята Пресвятої Богородиці, святих Апостолів, святих та у Спомин Всіх Вірних Померлих Церква, подорожуюча на землі, також проголошує Пасху свого Господа. Тому Ісусу Христу, який був, який є і який прийде, Господу часу та історії, нехай лине невпинна слава навіки вічні.