Урочистість Богоявлення Господнього,

рік А

05.01.2020

 

1.  1. Дякуємо І та ІІІ неокатехуменальним спільнотам за приготування храму до сьогоднішнього святкування Неділі та прибирання душпастирської частини. На наступну неділю просимо про це служіння ІІ неокатехуменальну спільноту.

2.  На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

– понеділок, 6 січня – Урочистість Богоявлення Господнього. В цей день будемо освячувати ладан, крейду і воду. Також в цей день після Служби Божої на 18.00 до наших дітей завітають в гості Три Царі.
– вівторок, 7 січня – спомин св. Раймонда Пеньяфортського, пресвітера.

3.   Наступна Неділя, 12 січня – Свято Хрещення Господнього.

4.   Завтра останній день, коли можна записатися на коляду. Хто ще не встиг це зробити, після Служби можна підійти до захристії і записатися.

5.   Ми надалі продовжуємо годувати убогих і потребуємо вашої підтримки. Обід роздаємо кожного дня окрім неділі о 13:00. Якщо хтось бажає долучитися до діл милосердя і послужити убогим, запрошуємо приходити на роздачу обідів за 20 хвилин раніше, тобто на 12:40. Також надалі збираємо пожертви та продукти харчування, кошик стоїть біля фігури Святого Антонія. Щиро дякуємо всім добродіям за будь яку допомогу.

6.   Запрошуємо до парафіяльної крамнички, де можна придбати літургійні календарі на цей рік.

7.   Завтра наші брати православні та греко-католики святкують Різдво Христове. Привітайте своїх рідних, близьких, знайомих розділяючи з ними це світле Свято Різдва.

8.  З наступного тижня відновляємо катехези для дітей І та ІІ рік підготовки до Першої Сповіді та Першого Причастя – по суботах на 16:00. Підлітки після Першого Причастя – кожної неділі після Євхаристії на 10:00.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2018 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.snicola.net