Щотижневі парафіяльні оголошення

ХХХіІ звичайна  неділя,

рік А

12.11.2017

 1. Дякуємо ІІ і ІV неокатехуменальні спільноти за прибирання душпастирської частини і приготування Храму до сьогоднішнього святкування Неділі. На наступний тиждень просимо про це служіння спілку поляків.

2.  В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

  • середа,15 листопада – спомин св. Альберта Великого, єпископа і Вчителя Церкви;
  • четвер, 16 листопада – спомин св. Маргарити Шотландської та св. Гертруди;
  • п’ятниця, 17 листопада – спомин святої Єлизавети Угорської, монахіні;
  • субота, 18 листопада – Свято Річниці освячення базилік Петра і Павла.

3.  Дякуємо дітям, які прийняли участь і конкурсі на виготовлення власноруч вервиці (розарію). Кожен учасник не залишився без нагороди!

4.  Листопад місяць в Католицькій Церкві присвячений молитвам за померлих. В нашій парафії за ваших померлих родичів і близьких, яких ви записали на листочках, ми молимося Коронкою до Божого Милосердя після кожної Служби Божої, а в Неділю – перед Євхаристією.

5.  Запрошуємо по п’ятницях о 18:00 на катези, які проходять в парафіяльному кафе. З усіма питаннями звертатися до брата Павла.

6.  Кухня для убогих потребує вашої допомоги у приготуванні і роздачі їжі. Записатися на чергування можна після Служби в захристії. Обід роздаємо о 13:00, приходити потрібно за 20 хвилин раніше, тобто на 12:40. Запрошуємо також долучатись до діл милосердя. Кошик для продуктів, речей і пожертв знаходиться біля фігури святого Антонія.

7.  Творча Майстерня запрошує в наступну суботу, 18 листопада на 14:00 на «Особливі арт-хвилинки» для дітей з батьками, підлітків і молодь з обмеженими можливостями. Участь безкоштовна! Ці заняття не тільки для парафіян, можна запрошувати близьких, знайомих, сусідів у кого в родині  є неповносправні діти або підлітки чи молодь.

8. Папа Франциск встановив ХХХІІІ Неділю звичайного періоду як день всіх убогих матеріально і духовно, який в цьому році припадає на 18 листопада.