ХХХ Неділя звичайна,

рік В

27.10.2019

 

1. Дякуємо І та ІІІ неокатехуменальним спільнотам за приготування храму до сьогоднішнього святкування Неділі та прибирання душпастирської частини. На наступну неділю просимо про це служіння ІІ неокатехуменальну спільноту.

2. На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

− понеділок, 28 жовтня – свято святих Апостолів Симона і Юди Тадея;
− середа, 30 жовтня – 9 річниця (2010) номінації на єпископа о. Яна Собіло;
− четвер, 31 жовтня – спомин блаженного Анжело з Акрі, пресвітера;
− п’ятниця, 1 листопадаУРОЧИСТІСТЬ ВСІХ СВЯТИХ. В цей день в нашій парафії буде дві Служби Божі. Зранку на 9:00 та увечері на 18:00. Участь у Службі Божій є обов’язковою.
− субота, 2 листопада – спомин усіх вірних померлих.

3.  Місяць листопад присвячений молитвам за наших померлих родичів і близьких. Тому просимо Вас записувати друкованими літерами імена Ваших померлих на листочках та віддавати до закристії. За померлих будемо молитися коронку до Божого Милосердя після кожної Служби Божої.

4.   Вірні, котрі в днях від 1 по 8 листопада набожно відвідають цвинтар і помоляться за померлих, отримають (за звичайних умов – сповідь, святе Причастя і відсутність прив’язаності до будь-якого гріха) повний відпуст, який може бути пожертвуваний кожного дня виключно за одну душу в чистилищі. Для цього слід відвідати храм або каплицю, помолитись там «Отче наш» і «Вірую», а також помолитися молитвою «Радуйся, Маріє» або іншою молитвою в намірах Святішого Отця (тобто в тих намірах, в яких Папа молиться за всю Церкву).

5.   Увага! На цвинтар в Романково їдемо у п’ятницю, 1 листопада; на Соцмісто – в суботу, 2 листопада. Зустрічаємося цвинтарі на центральному вході о 10:30.

6. Закінчується місяць жовтень. Щиро запрошуємо всіх до спільної молитви на Розарію перед Пресвятими Дарам кожного дня за півгодини перед Євхаристією. Останній день – четвер, 31 жовтня.

7.  Результати конкурсу на власноруч виготовлений розарій із природних матеріалів, біжутерії, ґудзиків, тощо буде оголошено в наступну неділю.

8.  Ми надалі продовжуємо годувати убогих і потребуємо вашої підтримки. Обід роздаємо кожного дня окрім неділі о 13:00. Якщо хтось бажає долучитися до діл милосердя і послужити убогим, запрошуємо приходити на роздачу обідів за 20 хвилин раніше, тобто на 12:40. Також надалі збираємо пожертви та продукти харчування, кошик стоїть біля фігури Святого Антонія. Щиро дякуємо всім добродіям за будь яку допомогу.

9. Починаються осінні шкільні канікули. Катехез в наступну суботу та неділю не буде. Натомість запрошуємо дітей та підлітків на Дні з Богом: у понеділок діти від 7 до 11 років, у четвер – від 11 до 14 років. Початок на 11:00, закінчення о 16:00.

10. В наступну неділю будемо збираємо пожертви на огрівання храму (закупівля вугілля, дров).

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2018 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.snicola.net