Українська     Русский     Polski     Deutsch
Католицьке телебачення онлайн

23

квітня

понеділок

Спомин св. Адальберта (Войцеха), єпископа і мученика

Діян 11, 1-18
Пс 42, 2-3; 43, 3-4
Йн 10, 1-10
Литургия Часов
НДПНВТСРЧВПТСБ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Остані дописи:

IMG_1255_m

Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав!

Пасхальна Вігілія - це перемога Світла над темрявою, це вихід зі смерті до нового життя - Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав! Зібравшись біля вогнища перед храмом, прихожани і гості парафії святого Миколая розпочали Пасхальну ніч, ніч смерті, яка стає Світлом! Символічно погашене світло в храмі і вхід до храму в повній темряві, запалення ... Читати далі »

IMG_1160_m

Великий Четвер та Велика П’ятниця – час страждання і очікування

Євхаристія Господньої Вечері - це спомин Тайної Вечері Господа з учнями, на якій Ісусом було встановлено таїнство Євхаристії, це момент, коли Господь показує нам приклад любові і служіння іншим. На початку Євхаристії Літургійна служба урочисто увійшла в Храм. Від імені усіх парафіяльних спільнот та прихожан, із щирого серця привітали наших священиків - брата Адама Врубель та брата ... Читати далі »

IMG_0749_

Піст, Смерть і Воскресіння

Під таким гаслом пройшов день з Богом для підлітків нашої парафії. Свої очікування від цього дня діти записали на стікерах на початку зустрічі. Та чи вони виповнились, ми дізнались по завершенню зустрічі. І як виявилось, більшість сподівань виповнилась. Як виповнилися усі пророцтва про прихід Месії на землю підлітки дізнались під час катехетичної частини. А роздуми ... Читати далі »

IMG_0643

Хресна Дорога для дітей

В суботу, 24 лютого, в костелі відбулася Хресна Дорога для дітей. В молитві взяли участь діти, що готуються до Першої Сповіді, а також їхні батьки та молодші братики і сестрички. Провадив молебень настоятель брат Адам. Всі разом розважали над стражданням Христа, Його смертю та воскресінням. Діти з незвичайною серйозністю сприйняли слова цієї молитви. Нагадаємо, що кожної ... Читати далі »

chreszenie

Навіщо хрестився Ісус?

Коли ж усі люди чекали, і в серцях своїх думали всі про Івана, чи то він не Христос, Іван відповідав усім, кажучи: Я хрищу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв'язати ремінця від Його взуття я негідний, Він христитиме вас Святим Духом й огнем! І сталося, як христились усі люди, і ... Читати далі »

bogojavlenie

Богоявлення Господнє

Богоявлення (грец. Θεοφάνια – Теофанія), більш давня назва – Явище (грец. Επιφάνια – Епітафія) – одне з найдавніших християнських свят. Спочатку Богоявлення для віруючих об'єднувало цілих три події: Різдво, поклоніння волхвів і Хрещення Христа в Йордані. Цього канону досі дотримується Вірменська Церква, представники якої не були на Халкидонском Соборі в 451 році. Перші згадки про ... Читати далі »

maria_regina

Урочистість Пресвятої Богородиці Марії

Перший день Нового Року – це восьмий день від Різдва Христового. Згідно іудейським законам, кожного новонародженого хлопчика належало в цей день обрізати. На завершення октави Різдва, дякуючи Богові за пришестя на світ Спасителя, Церква справляє Урочистість на честь Богоматері, через Яку сповнилися обітниці про таємницю Відкуплення, що були дані всьому людству. У цей день ми ... Читати далі »

konferent_iep_ua

Пастирське звернення

Ми, Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні, зібрані на 50 пленарному засіданні, виражаємо глибоку стурбованість зростом впливу ґендерної ідеології в нашому суспільстві. В зв’язку з цим заохочуємо наших вірних підписати петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму. Згадані петиції зареєстровані на сайтах Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України за наступними посиланнями: до Президента України: https://petition.president.gov.ua/petition/42484; до ... Читати далі »

nedilia myloserdia

Неділя Божого Милосердя (фото)

Наша парафія також разом зі всією Католицькою Церквою сьогодні святкувала цю Урочистість. (читати далі...) [Повернутися до галереї]

wigilia pashalna (foto)

Тридіум Пасхальний – 2016 (фото – Пасхальна Вігілія)

Пасхальна Вігілія - це кульмінація Тридіума Пасхального, це не тільки закінчення періоду Великого Посту, це також нагадування про перемогу Спасителя над Смертю. (читати далі...)   [Повернутися до галереї]

Книга відомого дніпродзержинського журналіста, краєзнавця та письменника Олександра Слонєвського «Життя. Смерть. Воскресіння» в захоплюючій формі розповідає про Дніпродзержинську (Кам’яньску) римсько-католицьку громаду костьолу Святого Миколая протягом її більш ніж вікової історії.

Нова книга Олександра Слоневського яскраво, переконливо й достовірно розкриває непересічний образ Ігнатія Ясюковича – засновника і директора- розпорядника Дніпровського заводу в селі Кам’янському.

Біблія – Книга книг, найважливіша, найбільше читана, перекладена більш ніж на 2,5 тис. мов і коментована Книга. Тут можна віднайти відповіді на всі запитання, що турбують людину.

Видання Катехизму Католицької Церкви є важливою подією в духовному та культурному житті кожної країни. Особливе значення ККЦ має для України - молодої держави, древнього народу.

«Сповідь» - найвідоміший твір з автобіографічних творів і листів написаних св. Августином на прохання св. Павлина Милостивого, єпископа Ноланського...