Українська     Русский     Polski     Deutsch
Католицьке телебачення онлайн

25

вересня

понеділок

Спомин бл. Владислава з Ґельнюви, пресвітера

Езр 1, 1-6
Пс 126(125)
Лк 8, 16-18
Литургия Часов
НДПНВТСРЧВПТСБ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Остані дописи:

den zoseredzenia 26.08.17

Віра і спасіння

Такою була тема чергового дня зосередження в спільноті обнови у Святому Дусі "Преображення", який пройшов в суботу 26 серпня. День зосередження розпочався з Євхаристії.  Конференція брата Адама примусила замислитися і по новому подивитись на свою віру, свої відносини з Богом. Під час Адорації кожен мав завдання зазирнути в свої серце і ... віднайти той чудовий ... Читати далі »

DSCF6932

Ювіляр нашої парафії – пані Марія Вербовська

20 серпня клуб “Старість в радість”, що розпочав свою діяльність в цьому році, провів чергову зустріч. Цього разу пані Клара Богунова, керівник клубу, підготувала коротку інформацію про історію об'явлень Фатимської Божої Матері. Але головною "винуватицею" цієї зустрічі була пані Марія Вербовська - 75-річний ювіляр. Присутні щиро вітали пані Марію зі святом, від спілки поляків з ... Читати далі »

IMAG0314

Канікули з Богом в Карпатах

З 18 по 31 липня група підлітків з нашої парафії, разом з братом Адамом та братом Леонідом, провела чудовий час на Закарпатті. Тема цьогорічних канікул з Богом була присвячена 100-річчю об'явлень Фатимської Божої Матері.  Перші сім днів відпочинку супроводжувались походами в гори, часом на Службу Божу і особисту молитву, переглядом фільмів в комфортному будиночку, де ... Читати далі »

Exif_JPEG_420

Я і друзі

Такою була тема наступного дня канікул з Богом у дітей з Карітас Кам'янське, які завітали 1 серпня в до нас в гості.  На початку настоятель нашої парафії брат Адам розповів про історію костелу, про наш храм. Після спільного молебна до Милосердя Ісуса і цікавої катехкзи про то, хто ж насправді є справжній друг, дітлахи із ... Читати далі »

chreszenie

Навіщо хрестився Ісус?

Коли ж усі люди чекали, і в серцях своїх думали всі про Івана, чи то він не Христос, Іван відповідав усім, кажучи: Я хрищу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв'язати ремінця від Його взуття я негідний, Він христитиме вас Святим Духом й огнем! І сталося, як христились усі люди, і ... Читати далі »

bogojavlenie

Богоявлення Господнє

Богоявлення (грец. Θεοφάνια – Теофанія), більш давня назва – Явище (грец. Επιφάνια – Епітафія) – одне з найдавніших християнських свят. Спочатку Богоявлення для віруючих об'єднувало цілих три події: Різдво, поклоніння волхвів і Хрещення Христа в Йордані. Цього канону досі дотримується Вірменська Церква, представники якої не були на Халкидонском Соборі в 451 році. Перші згадки про ... Читати далі »

maria_regina

Урочистість Пресвятої Богородиці Марії

Перший день Нового Року – це восьмий день від Різдва Христового. Згідно іудейським законам, кожного новонародженого хлопчика належало в цей день обрізати. На завершення октави Різдва, дякуючи Богові за пришестя на світ Спасителя, Церква справляє Урочистість на честь Богоматері, через Яку сповнилися обітниці про таємницю Відкуплення, що були дані всьому людству. У цей день ми ... Читати далі »

konferent_iep_ua

Ювілейний рік Сторіччя Фатімських об’явлень

Пастирське послання Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Україні з нагоди Ювілейного року Сторіччя Фатімських об'явлень   „Моє Непорочне Серце буде твоїм прибіжищем і дорогою, яка приведе тебе до Бога”. Шановні Священики і Богопосвячені Особи! Улюблений Люде Божий!  Розпочинаючи святкування сотої річниці Фатімських об’явлень, пригадаймо Йоана Павла ІІ, заглиблюючись думкою і серцем над величчю його понтифікату та ... Читати далі »

nedilia myloserdia

Неділя Божого Милосердя (фото)

Наша парафія також разом зі всією Католицькою Церквою сьогодні святкувала цю Урочистість. (читати далі...) [Повернутися до галереї]

wigilia pashalna (foto)

Тридіум Пасхальний – 2016 (фото – Пасхальна Вігілія)

Пасхальна Вігілія - це кульмінація Тридіума Пасхального, це не тільки закінчення періоду Великого Посту, це також нагадування про перемогу Спасителя над Смертю. (читати далі...)   [Повернутися до галереї]

Книга відомого дніпродзержинського журналіста, краєзнавця та письменника Олександра Слонєвського «Життя. Смерть. Воскресіння» в захоплюючій формі розповідає про Дніпродзержинську (Кам’яньску) римсько-католицьку громаду костьолу Святого Миколая протягом її більш ніж вікової історії.

Нова книга Олександра Слоневського яскраво, переконливо й достовірно розкриває непересічний образ Ігнатія Ясюковича – засновника і директора- розпорядника Дніпровського заводу в селі Кам’янському.

Біблія – Книга книг, найважливіша, найбільше читана, перекладена більш ніж на 2,5 тис. мов і коментована Книга. Тут можна віднайти відповіді на всі запитання, що турбують людину.

Видання Катехизму Католицької Церкви є важливою подією в духовному та культурному житті кожної країни. Особливе значення ККЦ має для України - молодої держави, древнього народу.

«Сповідь» - найвідоміший твір з автобіографічних творів і листів написаних св. Августином на прохання св. Павлина Милостивого, єпископа Ноланського...