Українська     Русский     Polski     Deutsch
Католицьке телебачення онлайн

19

листопада

неділя

ХХХІІІ Звичайна неділя, рік А

Прип 31, 10-13. 19-20. 30-31
Пс 128(127)
1 Сол 5, 1-6
Мт 25, 14-30
Литургия Часов
НДПНВТСРЧВПТСБ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Остані дописи:

DSCF8426

Канікули з Богом – Хто такі Святі?

Ось і закінчилися шкільні канікули. Та згадка про них залишиться в серцях дітей надовго. Під час днів з Богом молодші школярі почули багато цікавого - хто такі святі і хто може стати святим, кожен зміг побачити одного майбутнього святого у "чарівній скриньці", також не тільки дізналися про декількох святих, а навіть "перенеслися" у ті часи і чудово ... Читати далі »

majster klas

Майстер клас з петриківського розпису в Творчій Майстерні

Сьогодні, 16 жовтня, діти з різних груп Творчої Майстерні зібрались у святого Фелікса на майстер клас, який провела Олена Стратій, майстер з петриківського розпису. Спочатку діти дізнались про ази цього мистецтва, а потім під керівництвом Олени творили свої шедеври. Наймолодшим залюбки допомагали мамусі, згадуючи свої навички. Ось що у нас вийшло. Дякуємо нашим спонсорам

DSCF7834

“Спільнота і моє місце в спільноті”

Чого Господь очікує від нас, як від спільноти і особисто від кожного - над цим роздумувала спільнота віднови у Святому Дусі під час дня зосередження, на який виїхали до Новомосковська рано вранці 14 жовтня. Конференція брата Адама допомогла кожному побачити себе у порівнянні з Марфою, Марією і Лазарем. Якщо ми хочемо служити Богові і людям, то ... Читати далі »

DSCF7667

Серця сповнені любов’ю

1 жовтня, в Міжнародний день людей похилого віку, який був  проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, в нашій парафії відбувся концерт. З ініціативи спілки поляків в особі керівника клубу “Старість в радість” – пані Клари Богунової, парафіяни приготували це свято для наших дорогих бабусь і дідусів, для тих, хто був на початку відновлення Храму, хто підтримує парафію своїми молитвами, ... Читати далі »

chreszenie

Навіщо хрестився Ісус?

Коли ж усі люди чекали, і в серцях своїх думали всі про Івана, чи то він не Христос, Іван відповідав усім, кажучи: Я хрищу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв'язати ремінця від Його взуття я негідний, Він христитиме вас Святим Духом й огнем! І сталося, як христились усі люди, і ... Читати далі »

bogojavlenie

Богоявлення Господнє

Богоявлення (грец. Θεοφάνια – Теофанія), більш давня назва – Явище (грец. Επιφάνια – Епітафія) – одне з найдавніших християнських свят. Спочатку Богоявлення для віруючих об'єднувало цілих три події: Різдво, поклоніння волхвів і Хрещення Христа в Йордані. Цього канону досі дотримується Вірменська Церква, представники якої не були на Халкидонском Соборі в 451 році. Перші згадки про ... Читати далі »

maria_regina

Урочистість Пресвятої Богородиці Марії

Перший день Нового Року – це восьмий день від Різдва Христового. Згідно іудейським законам, кожного новонародженого хлопчика належало в цей день обрізати. На завершення октави Різдва, дякуючи Богові за пришестя на світ Спасителя, Церква справляє Урочистість на честь Богоматері, через Яку сповнилися обітниці про таємницю Відкуплення, що були дані всьому людству. У цей день ми ... Читати далі »

konferent_iep_ua

Ювілейний рік Сторіччя Фатімських об’явлень

Пастирське послання Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Україні з нагоди Ювілейного року Сторіччя Фатімських об'явлень   „Моє Непорочне Серце буде твоїм прибіжищем і дорогою, яка приведе тебе до Бога”. Шановні Священики і Богопосвячені Особи! Улюблений Люде Божий!  Розпочинаючи святкування сотої річниці Фатімських об’явлень, пригадаймо Йоана Павла ІІ, заглиблюючись думкою і серцем над величчю його понтифікату та ... Читати далі »

nedilia myloserdia

Неділя Божого Милосердя (фото)

Наша парафія також разом зі всією Католицькою Церквою сьогодні святкувала цю Урочистість. (читати далі...) [Повернутися до галереї]

wigilia pashalna (foto)

Тридіум Пасхальний – 2016 (фото – Пасхальна Вігілія)

Пасхальна Вігілія - це кульмінація Тридіума Пасхального, це не тільки закінчення періоду Великого Посту, це також нагадування про перемогу Спасителя над Смертю. (читати далі...)   [Повернутися до галереї]

Книга відомого дніпродзержинського журналіста, краєзнавця та письменника Олександра Слонєвського «Життя. Смерть. Воскресіння» в захоплюючій формі розповідає про Дніпродзержинську (Кам’яньску) римсько-католицьку громаду костьолу Святого Миколая протягом її більш ніж вікової історії.

Нова книга Олександра Слоневського яскраво, переконливо й достовірно розкриває непересічний образ Ігнатія Ясюковича – засновника і директора- розпорядника Дніпровського заводу в селі Кам’янському.

Біблія – Книга книг, найважливіша, найбільше читана, перекладена більш ніж на 2,5 тис. мов і коментована Книга. Тут можна віднайти відповіді на всі запитання, що турбують людину.

Видання Катехизму Католицької Церкви є важливою подією в духовному та культурному житті кожної країни. Особливе значення ККЦ має для України - молодої держави, древнього народу.

«Сповідь» - найвідоміший твір з автобіографічних творів і листів написаних св. Августином на прохання св. Павлина Милостивого, єпископа Ноланського...