РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬЗгідно з декретом єпископа отця Павла Гончарук від 21 березня 2020 року до відкликання в усіх Храмах Харківсько-Запорізької Дієцезії Святі Меси звершувати без участі вірних.

Служба Божа щоденно з понеділка по неділю буде відправлятися о 18:00 в каплиці монастиря. Запрошуємо духовно єднатися зі священиком і духовно приймали Святе Причастя. Євхаристію можна також переживати при допомозі Радіо Марія та Телебачення Віковічного Слова (EWTN) чи інших інтернет ресурсах.Запрошуємо до віртуального огляду нашого храмуЯкщо ви хочете роздивитися храм у середині варто прийти до костелу завчасно до Богослужіння. Фотографувати під час Богослужіння можна тільки з дозволу настоятеля парафії. Увійшовши всередину чоловіки знімають головний убір; жінкам дозволяється заходити без хустки на голові, в брюках та у критичні дні. Будь ласка, вимкніть мобільні телефони, аби не заважати під час молитви.

З правої сторони, в боковій наві знаходиться підсвічник у вигляді «дерева», де можна за пожертву поставити свічки. У католицьких храмах, і в нашому також, свічки «за упокій» та «за здоров’я» ставляться на одному підсвічнику. Праворуч від «дерева» зі свічками знаходиться стародавній образ Божої Матері, який нещодавно був повернутий до костелу.

Також в нашому храмі є статуї святих Антонія, Миколая, Варвари та Казимира, до яких можна підійти ближче та роздивитися, але не під час богослужіння.

Якщо ви вирішили залишитися на Святу Месу, оберіть зручне для вас місце та приєднуйтеся до спільної молитви. Під час Богослужіння ви можете повторювати всі жести, преклоніння колін та інше, разом з присутніми парафіянами. Під час Служби віруючи декілька разів стають на коліна аби вшанувати присутнього Бога. Якщо з якихось причин людина не можете ставати на коліна, то вона віддає пошану Богові стоячи.

Ймовірно, що під час відвідування костелу у вас виникне багато питань, як у більшості дорослих, які вперше приходять до католицького храму. Задати свої питання ви зможете після Богослужіння священику.

В нашій церковній крамничці ви зможете придбати цікаву християнську літературу, вервички, хрестики, образки святих.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2018 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.snicola.net