Ніч чування з Богом

Великий піст — це головний тривалий піст в християнських конфесіях, мета якого у приготуванні до святкування Великодня. Встановлений він на знак наслідування Ісусу Христу, який постив у пустелі сорок днів.

В намірі припинення пандемії коронавірусу, дотримуючись правил карантину, у тому числі і щодо присутності не більше десяти осіб, члени спільноти Віднови у Святому Дусі разом з настоятелем парафії братом Адамом Врубель зібралися на нічне молитовне чування з 21 на 22 березня.

Конференції, адорація Ісуса в Пресвятих Дарах, Євхаристія, Хресна Дорога проходили в роздумах над Тридіумом Пасхальним. Роздумуючи над стражданнями Христа, дивилися на своє життя, молилися про припинення епідемії, за лікарів та священиків, за померлих та їх родини…

Отче наш, сповнені довіри, просимо Тебе, / щоб коронавірус не завдавав більше шкоди / і щоб епідемію можна було якнайшвидше опанувати. / Просимо Тебе про повернення здоров’я хворим / і мир тим місцям, куди коронавірус дійшов. / Прийми тих, хто помер від цієї хвороби, / потіш їхні сім’ї. / Підтримуй та захищай медичний персонал, який бореться з вірусом, / надихай та благословляй тих, хто намагається контролювати ситуацію. / Господи Ісусе, лікарю наших душ і тіл, / ми відчуваємо себе безпорадними перед цією глобальною загрозою, / але довіряємо Тобі, / даруй нам мир і здоров’я. / Мати Божа, бережи нас і опікуйся нами, / веди нас у любові до Твого Сина, Ісуса. / Амінь.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2018 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.snicola.net