Море, сонце і … Фатимська Божа Мати

Ось і закінчився відпочинок молодших дітей на морі. Час злетів швидко, весело і цікаво... 

Темою цьогорічних літніх канікул з Богом була - Фатимська Божа Матір. Кожного вечора діти дивились невеличкий уривок із фільму "Фатіма" та з нетерпінням очікували на продовження наступного дня. А перед фільмом із задоволенням робили різноманітні поробки для улюблених матусь, молодших братиків та сестричок і для себе. Після сніданку кожного ранку, під час оцінювання за попередній день, можна було "заробити нагороду" - маленькі блискітки. Діти ще не знали для чого вони їм будуть потрібні, але знали - чим більше, тим краще. І тільки у останній вечір таємниця відкрилась - ці блискітки для останньої поробки з Марією. 

Починався кожен день із зустрічі з Ісусом на Службі Божій. 

Наші молитви Господь почув і погода була пречудова, одного дня море навіть порадувало дітлахів невеличким штормом.Неперевершені емоції діти отримали під час купання у невеликий шторм: занурювання, гойдання і стрибання на хвилях викликало неймовірні вибухи позитиву і радощів. А під час штилю діти вчились триматись на воді - робили "поплавок" і "зірку", плавали "торпедою" і "русалкою", тощо...  

Щиро дякуємо усім доброчинцям, батькам, нашому настоятелю брату Адаму і настоятелю парафії у Бердянську о. Рафалу, завдяки кому діти змогли так чудово провести час на березі Азовського моря.

Більше фото у фотоальбомі

Напишіть відгук